Hakkımızda

Dokthor Agency, Ankara merkezli 360° dijital pazarlama ajansıdır.
Dijital dünyanın kapılarını aşıp, markalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda 360° dijital pazarlama hizmeti veriyoruz.

Dokthor Agency; Markanızın bilinirliğini artıracak web projeleri, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya projeleri, dijital pazarlama projeleri gibi çeşitli alanlarda uzman ve deneyim sahibi ekibiyle sizlere hizmet vermek için burada. Her geçen gün yenilenen trendleri yakından takip edip, Türkiye standartları doğrultusunda özgünleştirerek, dijital dünyadaki etkileşimini artırıyor. Bu doğrultuda markaların dijital platformlardaki ihtiyaçlarını analiz ediyor, çözüm ortaklarıyla beraber 360° Dijital Pazarlama Ajansı Hizmeti veriyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber insanların dijital platformlarda geçirdiği süre gün geçtikçe daha artıyor. Zaman geçirmek için sosyal medya da dolaşıyor, bir şeyleri ararken arama motorlarını kullanıyor. Bir yerden bir yere gideceği zaman haritalardan yardım alıyorlar. Durum böyle olunca hiç tartışmasız dijital platformların önemi ortaya çıkıyor. Bu durumda “Ya olursun ya da yok olursun.” sözü hiç tartışmasız bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Markalarınızı kendi markası gibi sahiplenen Dokthor Agency, dijital dünyanın gerekliliklerinin farkında olup bu doğrultuda en uygun çözümleri sizin için üretmektedir. Firmanızın ya da markanızın ihtiyacı ne olursa olsun çözüm ortaklarıyla beraber sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır.

Gerek dijital, gerekse prodüksiyon alanın en son teknoloji ve ekipmanlarla, müşteriler tarafından talep edilen tüm ihtiyaçları karşılıyor.